Lokaty Bank Pocztowy

Bank Pocztowy

Sprawdź całą ofertę on-line

Bank Pocztowy
Lokaty internetowe Banku Pocztowego to łatwe i bezpieczne lokaty dla chcących wygodnie i szybko ulokować swoje pieniądze. Łatwość z jaką zakłada się lokatę on0line w połączeniu z niewielką kwotą minimalną sprawia, że to idelana forma oszczędzania.
Najważniejsze parametry Bank Pocztowy:
Oprocentowanie:
Dodaj własną opinię o Bank Pocztowy, pomoże to w podjęciu decyzji innym lub jeśli masz pytania bądź wątpliwości odnośnie danego produktu finansowego, możesz poniżej zadać pytanie do innych użytkowników serwisu lub kredytobiorców.
Wasze opinie i komentarze
Autor: Krzysztof
Swoją inwestycję w fundusze można rozpocząć już od kwoty 500 zł. Można inwestować nawet na 3 miesiące, maksymalnie lokata może trwać 2 lata. W zależności od wyboru czasu jej trwania należy się pewne oprocentowanie w skali roku. Oczywiście każdą lokatę można odnowić i znów będzie ona poddana procesowi inwestowania. Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty oraz komputer oczywiście z podłączeniem do internetu. W ten sposób można na bieżąco sprawdzać i modyfikować swoje bieżące inwestycje. Bo najważniejsze to wygoda :)
Dodaj opinię, komentarz, pytanie
Autor:
Treść:

Uwaga: Komentarz ukaże się po moderacji. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania komentarza.